Heineken
Adidas
FRFC1908 Sponsor van Sportclub Feyenoord
Sponsor-Pepsi
Qurrent
Sponsor-AA
Sponsor-VLS
Sponsor-CWS
Sponsor-IVA

Op zaterdag 3 september ging de reis naar AFC’34, een mooie club uit Alkmaar. Onze Boys gingen ietwat slapjes van start en al snel kwamen we op een 1-0 achterstand. Feyenoord kreeg zelf ook de nodige kansen in de 1e helft, maar we waren niet scherp genoeg. Met een 1-0 achterstand gingen we de rust in.

In de 2e helft kwamen we al weer snel op een 2-0 achterstand. Pas laat in de 2e helft kwam er wat meer gif in onze ploeg en Bram wist het net te raken. En zo kwam de stand op 2-1. AFC’34 haalde daarna de complete trukendoos open om de 3 punten binnen te halen. Het resultaat was dat de scheidsrechter 7 minuten door liet spelen. Helaas niet lang genoeg om een punt binnen te halen. De laatste minuut kreeg Gianni nog een kans maar de bal werd net voor de doellijn weggewerkt.
Jammer jongens, de volgende keer beter.

door Martijn (tekst en video) en Sandra (foto’s, klik hier) Homan