Aankomende wedstrijd:
RGPO wedstrijdprogramma
za 01-apr 14:30 SC Feyenoord 1 FC 's-Gravenzande 1
Klik hier voor het volledige programma!
Opel
Sponsor Adidas
Sponsor-Pepsi
Heineken
De Feijenoorder, Sponsor van Sportclub Feyenoord
Sponsor-IVA
Sponsor-AA
FRFC1908 Sponsor van Sportclub Feyenoord
Sponsor-Opel

// Uitwedstrijdenprogramma & Recente uitslagen

Alle uitwedstrijden van week 13

Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Info t   u
di 21-mrt 19:00 Almere City FC O15 Feyenoord O15 4 - 0
za 25-mrt 08:30 Sparta (AV) JO9-2 SC Feyenoord O8-2 -
za 25-mrt 08:30 Smitshoek JO11-1 Feyenoord O10-2 Heron, R.D. 0 - 8
za 25-mrt 08:30 LMO JO11-1 Feyenoord O9-1 veld 1 LMO Licht 3 - 2
za 25-mrt 08:30 Barendrecht JO9-6 SC Feyenoord JO7 3 - 2
za 25-mrt 08:30 XerxesDZB JO13-1G Feyenoord O11 0 - 4
za 25-mrt 09:30 SVV JO11-1 Feyenoord O10-1 veld 1 Kasmi, M. 0 - 11
za 25-mrt 09:30 Nieuwerkerk JO9-1 Feyenoord O9-2 veld 4 licht 1 - 13
za 25-mrt 09:55 Charlois, sv JO9-4 SC Feyenoord O8-1 2 - 2
za 25-mrt 10:30 SVS JO9-1 SC Feyenoord JO9-2 3 - 2
za 25-mrt 10:30 Brielle JO15-1 SC Feyenoord JO15-2 Soest, H. van 0 - 1
za 25-mrt 12:30 NSVV 2 SC Feyenoord 2 0 - 1
za 25-mrt 12:30 VVV-Venlo O15 Feyenoord O15 stadionveld 4 - 1
za 25-mrt 13:00 Fortuna Sittard O15 sc Feyenoord O15 0 - 3
za 25-mrt 13:00 RBC JO13-1 SC Feyenoord JO13-1 0 - 3
za 25-mrt 14:30 Vitesse Delft 1 SC Feyenoord 1 2 - 2
za 25-mrt 14:30 RJO Brabant United JO13-1 Feyenoord O13 veld 1 2 - 1
za 25-mrt 14:30 AZ O17 Feyenoord O17 veld 1 3 - 1
za 25-mrt 15:00 Gemert JO17-1 SC Feyenoord JO17-1 1 - 3
zo 26-mrt 10:00 Kocatepe VE1 SC Feyenoord VE2 Ayhan, E. 0 - 6
zo 26-mrt 11:00 GLZ Delfshaven 2 SC Feyenoord 2 Heinsmann, A. 4 - 1
zo 26-mrt 12:00 Kocatepe 6 SC Feyenoord 6 Ayhan, E. 0 - 7

Alle uitwedstrijden van week 14

Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Info t   u
wo 29-mrt 17:30 Feyenoord O9-1 SC Feyenoord JO11-2 -
za 01-apr 08:30 Zwervers, cvv JO9-1 SC Feyenoord JO9-1 -
za 01-apr 08:30 Nieuwerkerk JO11-1 SC Feyenoord JO11-1 -
za 01-apr 10:00 SVS JO9-2 SC Feyenoord O8-3 -
za 01-apr 10:00 RVVH JO13-1 SC Feyenoord JO13-2 Herk, L.B.C. van -
za 01-apr 11:45 Roosendaal JO13-1 Feyenoord O12 2 Vliet, S.M. van der -
za 01-apr 12:00 SHO JO17-1 SC Feyenoord JO17-2 Jordaan, T. -
za 01-apr 12:15 EDO hfc JO19-1 SC Feyenoord JO19-1 Ouartasy, Y. el -
za 01-apr 12:15 Nuenen O15 sc Feyenoord O15 Helvert, A.P.M. van -
za 01-apr 13:00 Spijkenisse JO15-2 SC Feyenoord JO15-2 Fernandes, J.B. -
za 01-apr 14:15 Brabant United O19 Feyenoord O18 stadionveld Vijfeijken, J.A.A.C.J. van -
za 01-apr 14:30 Willem II O19 Feyenoord O19 TSV Longa veld 1 Kreeft, J.A.M. -
zo 02-apr 10:00 Vierpolders 2 SC Feyenoord 5 -
zo 02-apr 10:30 Oud-Beijerland 1 SC Feyenoord 3 -
zo 02-apr 12:45 RDM 1 SC Feyenoord 4 -

Alle uitwedstrijden van week 15

Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Info t   u
di 04-apr 16:00 PSV O16 Feyenoord O17 hoofdveld Weeda, S.Y. -
do 06-apr 20:00 Excelsior'20 3 SC Feyenoord 2 -
za 08-apr 08:30 Zwervers, IJVV de JO9-2 SC Feyenoord JO7 -
za 08-apr 08:30 RVVH JO9-1 SC Feyenoord O8-1 -
za 08-apr 09:30 Bergambacht JO9-1 SC Feyenoord O8-2 -
za 08-apr 09:45 CKC JO11-1 Feyenoord O9-1 veld 1B -
za 08-apr 10:00 TOGB JO9-3 SC Feyenoord JO9-2 -
za 08-apr 10:15 Westlandia JO11-1 Feyenoord O10-2 veld 2 -
za 08-apr 10:30 Spartaan'20 JO13-1 Feyenoord O13 -
za 08-apr 12:00 Vitesse O17 Feyenoord O17 -
za 08-apr 12:00 Barendrecht 4 SC Feyenoord 2 -
za 08-apr 12:00 Ajax O14 Feyenoord O14 veld 10 -
za 08-apr 12:15 AZ O15 Feyenoord O15 veld 1 -
za 08-apr 13:00 NAC JO12-1 SC Feyenoord JO13-1 -
za 08-apr 14:30 SVC'08 1 SC Feyenoord 1 -
za 08-apr 14:30 FC Dordrecht JO17-1 SC Feyenoord JO17-1 -
za 08-apr 15:45 Spartaan'20 JO13-3 Feyenoord O11 -
zo 09-apr 09:30 HWD VE2 SC Feyenoord VE2 -
zo 09-apr 10:00 Brielle 1 SC Feyenoord 6 -

Alle uitwedstrijden van week 16

Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Info t   u
za 15-apr 08:30 VOC JO11-1 Feyenoord O10-1 veld 3 licht -
za 15-apr 08:30 Overmaas JO9-1 SC Feyenoord O8-3 -
za 15-apr 09:15 VVOR JO9-5 SC Feyenoord JO7 -
za 15-apr 09:45 XerxesDZB JO9-1 SC Feyenoord O8-2 -
za 15-apr 10:00 Nieuwenhoorn JO9-1 Feyenoord O9-2 veld 2 -
za 15-apr 12:15 XerxesDZB JO9-2 SC Feyenoord JO9-2 -
za 15-apr 14:45 AFC O19 Feyenoord O18 veld 3 -

Alle uitwedstrijden van week 17

Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Info t   u
ma 17-apr 14:45 Antibarbari 14 SC Feyenoord 4 -
za 22-apr 08:30 Zwervers, cvv JO11-1 Feyenoord O10-1 veld 1 licht -
za 22-apr 08:30 Charlois, sv JO9-1 SC Feyenoord JO9-1 -
za 22-apr 09:45 LMO JO11-1 SC Feyenoord JO11-2 -
za 22-apr 10:00 Jodan Boys JO11-1 SC Feyenoord JO11-1 -
za 22-apr 11:15 Excelsior R. JO9-1 Feyenoord O9-2 veld 2 licht -
za 22-apr 12:30 FC Groningen O17 Feyenoord O17 1 -
za 22-apr 12:30 RVVH JO9-4 SC Feyenoord O8-3 -
za 22-apr 14:00 PSV O16 Feyenoord O16 hoofdveld -
za 22-apr 14:45 AZ JO19-1 Feyenoord O19 veld 2 -
za 22-apr 15:00 NAC Breda O15 sc Feyenoord O15 -
zo 23-apr 10:30 Charlois, sv 6 SC Feyenoord 6 -
zo 23-apr 12:00 DHZ VE1 SC Feyenoord VE2 -