Aankomende wedstrijd:
Er zijn momenteel geen wedstrijden beschikbaar
Klik hier voor het volledige programma!
Opel
Sponsor Adidas
Sponsor-Pepsi
Heineken
De Feijenoorder, Sponsor van Sportclub Feyenoord
Sponsor-IVA
Sponsor-AA
FRFC1908 Sponsor van Sportclub Feyenoord
Sponsor-Opel

// Thuiswedstrijdenprogramma & Recente uitslagen

Alle thuiswedstrijden van week 08

Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Info t   u
wo 15-feb 18:30 Feyenoord O10-2 Zwaluwen JO11-1 Bosschaart, J. 4 - 3
za 18-feb 08:50 Feyenoord O10-1 Excelsior M JO11-1 Voorspuij, E. 8 - 0
za 18-feb 09:00 Feyenoord O11 SC Feyenoord JO13-2 Dane, O.L. 2 - 0
za 18-feb 09:00 SC Feyenoord O8-1 Barendrecht JO9-3 veld 2 a 10 - 1
za 18-feb 09:00 SC Feyenoord JO9-2 Nieuwerkerk JO9-2 veld 2 b 1 - 1
za 18-feb 10:00 Feyenoord O12 TOGB JO13-1 Ahmadkhan, A. 1 - 0
za 18-feb 10:00 SC Feyenoord JO15-2 Poortugaal JO15-1 veld 4 Fieret, M. 0 - 6
za 18-feb 10:30 SC Feyenoord O8-2 VVOR JO9-1 veld 2 b 8 - 4
za 18-feb 12:00 SC Feyenoord JO17-1 Quick Boys JO17-1 veld 4 Visker, C.H. 1 - 1
za 18-feb 12:00 SC Feyenoord JO7 DHZ JO9-1 veld 2 b 5 - 0
za 18-feb 12:00 Feyenoord O15 FC Volendam O15 Arendonk, J.M. 0 - 1
za 18-feb 12:00 Feyenoord O17 Vitesse O17 Oolders, A.H. 0 - 0
za 18-feb 13:40 Feyenoord O10-2 DHC JO11-1 Bosschaart, J. 8 - 0
za 18-feb 14:30 SC Feyenoord 1 Neptunus-Schiebroek 1 veld 1 Mik, R.J. de 4 - 0
za 18-feb 14:30 Feyenoord O14 FC Volendam O14 Beek, M. van der 2 - 1
zo 19-feb 09:30 SC Feyenoord VE2 Coal VE1 veld 3 Nobel, R. 3 - 7
zo 19-feb 11:00 SC Feyenoord 6 Slikkerveer 7 veld 4 Elburg, GJ van 9 - 1
zo 19-feb 12:00 SC Feyenoord 2 Hermes DVS 2 veld 3 Fernandes, J.B. 1 - 3

Alle thuiswedstrijden van week 09

Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Info t   u
do 23-feb 17:30 Feyenoord O9-2 Spartaan'20 JO9-2 AFG -
za 25-feb 10:30 SC Feyenoord JO9-2 SVS JO9-1 veld 2 b -
za 25-feb 12:00 SC Feyenoord JO13-1 AZ JO13-1 veld 1 Zoutewelle, G.M. -
za 25-feb 12:00 Feyenoord O18 Brabant United O19 Dingenouts, R. -
za 25-feb 14:30 Feyenoord O16 PSV O16 Harmsel, J. ter -

Alle thuiswedstrijden van week 10

Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Info t   u
za 04-mrt 09:00 SC Feyenoord JO13-2 VOC JO13-1 -
za 04-mrt 10:30 Feyenoord O9-1 De Betrokken Spartaan JO9-1 -
za 04-mrt 10:30 SC Feyenoord JO11-1 Smitshoek JO11-1 veld 3 -
za 04-mrt 10:30 SC Feyenoord JO11-2 CKC JO11-1 -
za 04-mrt 12:00 sc Feyenoord O15 FC Dordrecht O15 veld 1 -
za 04-mrt 12:00 SC Feyenoord JO13-1 HBS JO13-1 Zirkzee, P.A. -
za 04-mrt 12:00 Feyenoord O14 PEC Zwolle O14 Lugtigheid, F. -
za 04-mrt 12:00 Feyenoord O17 AZ O17 Kok, M.J. -
za 04-mrt 14:30 SC Feyenoord JO19-1 UVS JO19-1 Kok, J.W. -
za 04-mrt 14:30 SC Feyenoord JO17-2 Slikkerveer JO17-1 Breejen, P. den -
zo 05-mrt 09:30 SC Feyenoord 5 Meeuwenplaat 5 veld 4 -
zo 05-mrt 12:00 SC Feyenoord 3 Spartaan'20 3 -
zo 05-mrt 12:00 SC Feyenoord 4 Spartaan'20 4 -

Alle thuiswedstrijden van week 11

Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Info t   u
za 11-mrt 09:00 SC Feyenoord JO13-2 Capelle JO13-1 veld 3 -
za 11-mrt 09:00 SC Feyenoord O8-3 DCV JO9-2 veld 2 b -
za 11-mrt 09:00 SC Feyenoord JO9-1 Barendrecht JO9-1 veld 2 a -
za 11-mrt 10:00 Feyenoord O13 PSV JO13-1 -
za 11-mrt 10:30 SC Feyenoord JO11-1 Westlandia JO11-1 veld 4 -
za 11-mrt 10:30 SC Feyenoord JO11-2 Capelle JO11-2 veld 2 a -
za 11-mrt 10:30 Feyenoord O9-1 Smitshoek JO11-2 -
za 11-mrt 12:00 Feyenoord O15 FC Twente O15 -
za 11-mrt 12:00 Feyenoord O18 AFC O19 -
za 11-mrt 12:00 SC Feyenoord JO13-1 Alexandria'66 JO13-1 veld 4 -
za 11-mrt 12:00 sc Feyenoord O15 Spartaan'20 O15 veld 3 -
za 11-mrt 14:30 Feyenoord O19 Ajax O19 -
za 11-mrt 14:30 SC Feyenoord JO17-2 Spijkenisse JO17-2 veld 3 -
za 11-mrt 14:30 SC Feyenoord JO19-1 VFC JO19-1 veld 4 -
zo 12-mrt 09:30 SC Feyenoord 5 Blankenburg 2 veld 4 -
zo 12-mrt 09:30 SC Feyenoord 4 Pretoria 3 veld 3 -
zo 12-mrt 12:00 SC Feyenoord 3 Overmaas 2 veld 3 -

Alle thuiswedstrijden van week 12

Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Info t   u
di 14-mrt 16:00 Feyenoord O16 AZ O16 -
za 18-mrt 08:45 Feyenoord O10-1 Alexandria'66 JO11-1 -
za 18-mrt 09:00 Feyenoord O11 VOC JO13-1 -
za 18-mrt 09:00 SC Feyenoord JO9-2 VOC JO9-2 veld 2 b -
za 18-mrt 09:00 SC Feyenoord O8-1 Zwervers, IJVV de JO9-1 veld 2 a -
za 18-mrt 10:00 Feyenoord O13 VVV-Venlo JO13-1 -
za 18-mrt 10:00 SC Feyenoord JO15-2 Charlois, JO15-1G veld 4 -
za 18-mrt 10:30 SC Feyenoord O8-2 CKC JO9-1 veld 2 b -
za 18-mrt 10:30 Feyenoord O9-1 DRL JO11-1 -
za 18-mrt 10:30 Feyenoord O10-2 SC Feyenoord JO11-1 -
za 18-mrt 12:00 Feyenoord O9-2 Spijkenisse JO9-1 -
za 18-mrt 12:00 SC Feyenoord JO7 Charlois, sv JO9-5 veld 2 b -
za 18-mrt 12:00 SC Feyenoord JO17-1 VVV-Venlo JO17-1 veld 3 -
za 18-mrt 12:00 Feyenoord O14 PSV O14 -
za 18-mrt 12:00 SC Feyenoord JO13-1 TOGB JO13-1 veld 4 -
za 18-mrt 12:00 SC Feyenoord 2 SSS 2 veld 1 -
za 18-mrt 14:30 SC Feyenoord 1 Westlandia 1 veld 1 -
zo 19-mrt 09:30 SC Feyenoord VE2 Maasstad Tediro VE1 veld 3 -
zo 19-mrt 11:00 SC Feyenoord 6 SCO '63 3 veld 4 -
zo 19-mrt 12:00 SC Feyenoord 2 Slikkerveer 3 veld 3 -