Aankomende wedstrijd:
Er zijn momenteel geen wedstrijden beschikbaar
Klik hier voor het volledige programma!
Heineken
Adidas
FRFC1908 Sponsor van Sportclub Feyenoord
Sponsor-Pepsi
Opel
Sponsor-AA
Sponsor-VLS
Sponsor-CWS
Sponsor-IVA

// Wedstrijdprogramma & Recente uitslagen

Alle uit & thuiswedstrijden van week 08

Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Info t   u
wo 15-feb 18:30 Feyenoord O10-2 Zwaluwen JO11-1 Bosschaart, J. 4 - 3
za 18-feb 08:30 LMO JO9-2 SC Feyenoord O8-3 1 - 3
za 18-feb 08:50 Feyenoord O10-1 Excelsior M JO11-1 Voorspuij, E. 8 - 0
za 18-feb 09:00 Feyenoord O11 SC Feyenoord JO13-2 Dane, O.L. 2 - 0
za 18-feb 09:00 SC Feyenoord O8-1 Barendrecht JO9-3 veld 2 a 10 - 1
za 18-feb 09:00 SC Feyenoord JO9-2 Nieuwerkerk JO9-2 veld 2 b 1 - 1
za 18-feb 09:45 Kethel Spaland JO17-1 SC Feyenoord JO17-2 Coenraads, D.B 0 - 2
za 18-feb 09:45 Spijkenisse JO9-1 SC Feyenoord JO9-1 Amerongen, R. van 3 - 3
za 18-feb 10:00 Feyenoord O12 TOGB JO13-1 Ahmadkhan, A. 1 - 0
za 18-feb 10:00 Den Hoorn JO11-1 SC Feyenoord JO11-1 Putten, R. van der 1 - 5
za 18-feb 10:00 SC Feyenoord JO15-2 Poortugaal JO15-1 veld 4 Fieret, M. 0 - 6
za 18-feb 10:30 SC Feyenoord O8-2 VVOR JO9-1 veld 2 b 8 - 4
za 18-feb 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-1 Feyenoord O13 TSV Longa veld 2 Schotanus, B.J. 0 - 4
za 18-feb 12:00 SC Feyenoord JO17-1 Quick Boys JO17-1 veld 4 Visker, C.H. 1 - 1
za 18-feb 12:00 SC Feyenoord JO7 DHZ JO9-1 veld 2 b 5 - 0
za 18-feb 12:00 Quick O15 sc Feyenoord O15 Pronk, L.M.W.T. 1 - 3
za 18-feb 12:00 Feyenoord O15 FC Volendam O15 Arendonk, J.M. 0 - 1
za 18-feb 12:00 Ajax O16 Feyenoord O16 veld 10 Adams, L. 1 - 4
za 18-feb 12:00 Feyenoord O17 Vitesse O17 Oolders, A.H. 0 - 0
za 18-feb 12:15 Zwervers, IJVV de JO11-1 SC Feyenoord JO11-2 2 - 2
za 18-feb 12:15 Spartaan'20 JO11-2 Feyenoord O9-1 10 - 2
za 18-feb 12:30 Spijkenisse JO13-1 SC Feyenoord JO13-1 Schippers, J.A. 0 - 1
za 18-feb 13:40 Feyenoord O10-2 DHC JO11-1 Bosschaart, J. 8 - 0
za 18-feb 14:30 SC Feyenoord 1 Neptunus-Schiebroek 1 veld 1 Mik, R.J. de 4 - 0
za 18-feb 14:30 FC Twente O19 Feyenoord O18 TC veld 1 Oudijk, P.G.M. 0 - 2
za 18-feb 14:30 Feyenoord O14 FC Volendam O14 Beek, M. van der 2 - 1
za 18-feb 14:30 FC Utrecht O19 Feyenoord O19 1e veld (ODIN) Kok, M.J. 1 - 1
za 18-feb 14:45 ADO '20 JO19-1 SC Feyenoord JO19-1 Nederpel, P.M. 1 - 0
zo 19-feb 09:30 SC Feyenoord VE2 Coal VE1 veld 3 Nobel, R. 3 - 7
zo 19-feb 10:30 Nieuwenhoorn 1 SC Feyenoord 5 Tanis, D. 12 - 2
zo 19-feb 11:00 SC Feyenoord 6 Slikkerveer 7 veld 4 Elburg, GJ van 9 - 1
zo 19-feb 12:00 Besiktas 3 SC Feyenoord 4 3 - 7
zo 19-feb 12:00 SC Feyenoord 2 Hermes DVS 2 veld 3 Fernandes, J.B. 1 - 3
zo 19-feb 14:00 Pretoria 2 SC Feyenoord 3 Sagir, M. 3 - 1

Alle uit & thuiswedstrijden van week 09

Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Info t   u
wo 22-feb 17:00 NAC JO12-1 Feyenoord O12 2 - 9
wo 22-feb 19:00 Zuidland JO15-1 SC Feyenoord JO15-2 Soest, H. van 2 - 4
do 23-feb 17:30 Feyenoord O9-2 Spartaan'20 JO9-2 AFG -
vr 24-feb 18:00 Sparta Rotterdam O15 Feyenoord O15 veld 1 Boomaars, D. 1 - 1
za 25-feb 09:30 Spijkenisse JO9-1 Feyenoord O9-2 veld 2 Vlekkert, Thijmen van de -
za 25-feb 10:00 SSS JO9-1 SC Feyenoord O8-1 -
za 25-feb 10:30 SC Feyenoord JO9-2 SVS JO9-1 veld 2 b -
za 25-feb 11:00 NAC Breda O14 Feyenoord O14 1 Elshout, V.A.J. van den -
za 25-feb 12:00 SC Feyenoord JO13-1 AZ JO13-1 veld 1 Zoutewelle, G.M. -
za 25-feb 12:00 Feyenoord O18 Brabant United O19 Dingenouts, R. -
za 25-feb 13:00 Fortuna Sittard O15 sc Feyenoord O15 Janssen, S.J.M. -
za 25-feb 14:00 PSV O19 Feyenoord O19 Huijs, S.J.F. -
za 25-feb 14:30 Feyenoord O16 PSV O16 Harmsel, J. ter -
za 25-feb 14:30 Ajax O17 Feyenoord O17 hoofdveld D'Onorio, G. -
zo 26-feb 11:00 Pretoria 3 SC Feyenoord 4 -

Alle uit & thuiswedstrijden van week 10

Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Info t   u
wo 01-mrt 17:00 sc Heerenveen O17 Feyenoord O17 veld 2 Huisman, M. -
za 04-mrt 08:30 Spirit JO9-3 SC Feyenoord O8-3 -
za 04-mrt 09:00 Alphense Boys JO9-1 Feyenoord O9-2 veld 13 -2 -
za 04-mrt 09:00 SC Feyenoord JO13-2 VOC JO13-1 -
za 04-mrt 09:30 Brielle JO13-1 Feyenoord O11 Letterman, A. -
za 04-mrt 09:45 Slikkerveer JO9-2 SC Feyenoord JO7 -
za 04-mrt 10:30 Feyenoord O9-1 De Betrokken Spartaan JO9-1 -
za 04-mrt 10:30 SC Feyenoord JO11-1 Smitshoek JO11-1 veld 3 -
za 04-mrt 10:30 SC Feyenoord JO11-2 CKC JO11-1 -
za 04-mrt 11:00 sc Heerenveen O15 Feyenoord O15 veld 2 Haan, H. de -
za 04-mrt 12:00 Sparta Rotterdam JO13-1 Feyenoord O13 veld 4 licht Slooten, J.J.J. van -
za 04-mrt 12:00 Botlek 2 SC Feyenoord 2 Seters, S. van -
za 04-mrt 12:00 sc Feyenoord O15 FC Dordrecht O15 veld 1 -
za 04-mrt 12:00 SC Feyenoord JO13-1 HBS JO13-1 Zirkzee, P.A. -
za 04-mrt 12:00 Feyenoord O14 PEC Zwolle O14 Lugtigheid, F. -
za 04-mrt 12:00 Feyenoord O17 AZ O17 Kok, M.J. -
za 04-mrt 12:45 PEC Zwolle O16 Feyenoord O16 stadionveld Slijkhuis, A. -
za 04-mrt 14:30 Brielle 1 SC Feyenoord 1 Wielen, R.C.L. van der -
za 04-mrt 14:30 NEC/FC Oss O19 Feyenoord O19 1-veld 1 Deuring, mevr M. -
za 04-mrt 14:30 SC Feyenoord JO19-1 UVS JO19-1 Kok, J.W. -
za 04-mrt 14:30 SC Feyenoord JO17-2 Slikkerveer JO17-1 Breejen, P. den -
za 04-mrt 15:00 Fortuna Sittard O19 Feyenoord O18 veld 1 Horn, A. van der -
zo 05-mrt 09:30 SC Feyenoord 5 Meeuwenplaat 5 veld 4 -
zo 05-mrt 11:00 Hellevoetsluis 1 SC Feyenoord 6 -
zo 05-mrt 11:30 Meeuwenplaat VE1 SC Feyenoord VE2 -
zo 05-mrt 11:30 Meeuwenplaat 2 SC Feyenoord 2 Hagens, M. -
zo 05-mrt 12:00 SC Feyenoord 3 Spartaan'20 3 -
zo 05-mrt 12:00 De Graafschap JO13-1 Feyenoord O12 veld 1 -
zo 05-mrt 12:00 SC Feyenoord 4 Spartaan'20 4 -

Alle uit & thuiswedstrijden van week 11

Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Info t   u
di 07-mrt 18:30 VVOR JO9-2 SC Feyenoord O8-3 -
wo 08-mrt 17:30 Verburch JO9-1 SC Feyenoord O8-2 -
za 11-mrt 08:30 Zwervers, cvv JO9-1 Feyenoord O9-2 veld 2 licht -
za 11-mrt 08:30 Spirit JO11-1 Feyenoord O10-1 veld 2 licht -
za 11-mrt 08:30 Berkel JO9-2 SC Feyenoord JO9-2 -
za 11-mrt 09:00 SC Feyenoord JO13-2 Capelle JO13-1 veld 3 -
za 11-mrt 09:00 Strijen JO9-1 SC Feyenoord JO7 -
za 11-mrt 09:00 SC Feyenoord O8-3 DCV JO9-2 veld 2 b -
za 11-mrt 09:00 SC Feyenoord JO9-1 Barendrecht JO9-1 veld 2 a -
za 11-mrt 09:45 Jodan Boys JO11-1 Feyenoord O10-2 veld 3 -
za 11-mrt 10:00 Feyenoord O13 PSV JO13-1 -
za 11-mrt 10:15 Quick JO13-1 Feyenoord O12 veld 1 licht -
za 11-mrt 10:30 SC Feyenoord JO11-1 Westlandia JO11-1 veld 4 -
za 11-mrt 10:30 SC Feyenoord JO11-2 Capelle JO11-2 veld 2 a -
za 11-mrt 10:30 Feyenoord O9-1 Smitshoek JO11-2 -
za 11-mrt 11:00 Spartaan'20 JO15-3 SC Feyenoord JO15-2 -
za 11-mrt 11:00 Spirit JO9-1 SC Feyenoord O8-2 -
za 11-mrt 12:00 Feyenoord O15 FC Twente O15 -
za 11-mrt 12:00 Feyenoord O18 AFC O19 -
za 11-mrt 12:00 SC Feyenoord JO13-1 Alexandria'66 JO13-1 veld 4 -
za 11-mrt 12:00 sc Feyenoord O15 Spartaan'20 O15 veld 3 -
za 11-mrt 12:00 Zuidland 2 SC Feyenoord 2 -
za 11-mrt 13:00 Zestienhoven JO13-1 Feyenoord O11 2 -
za 11-mrt 14:30 Feyenoord O19 Ajax O19 -
za 11-mrt 14:30 UNA JO17-1 SC Feyenoord JO17-1 -
za 11-mrt 14:30 SC Feyenoord JO17-2 Spijkenisse JO17-2 veld 3 -
za 11-mrt 14:30 SC Feyenoord JO19-1 VFC JO19-1 veld 4 -
za 11-mrt 14:30 Sportlust '46 1 SC Feyenoord 1 -
za 11-mrt 14:30 Vitesse O14 Feyenoord O14 Sanders, J.H. -
zo 12-mrt 09:30 SC Feyenoord 5 Blankenburg 2 veld 4 -
zo 12-mrt 09:30 SC Feyenoord 4 Pretoria 3 veld 3 -
zo 12-mrt 11:45 CKC 2 SC Feyenoord 2 -
zo 12-mrt 12:00 SC Feyenoord 3 Overmaas 2 veld 3 -
zo 12-mrt 12:00 TransvaliaZW VE1 SC Feyenoord VE2 -
zo 12-mrt 12:00 Charlois, sv 7 SC Feyenoord 6 -

Alle uit & thuiswedstrijden van week 12

Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Info t   u
di 14-mrt 16:00 Feyenoord O16 AZ O16 -
wo 15-mrt 18:45 Nieuwerkerk JO11-1 Feyenoord O10-2 veld 3 -
za 18-mrt 08:30 Spirit JO13-1 SC Feyenoord JO13-2 -
za 18-mrt 08:45 Feyenoord O10-1 Alexandria'66 JO11-1 -
za 18-mrt 09:00 Feyenoord O11 VOC JO13-1 -
za 18-mrt 09:00 SC Feyenoord JO9-2 VOC JO9-2 veld 2 b -
za 18-mrt 09:00 SC Feyenoord O8-1 Zwervers, IJVV de JO9-1 veld 2 a -
za 18-mrt 09:45 Capelle JO9-3 SC Feyenoord O8-3 -
za 18-mrt 09:45 Excelsior R. JO11-5 SC Feyenoord JO11-2 -
za 18-mrt 10:00 Feyenoord O13 VVV-Venlo JO13-1 -
za 18-mrt 10:00 SC Feyenoord JO15-2 Charlois, JO15-1G veld 4 -
za 18-mrt 10:30 SC Feyenoord O8-2 CKC JO9-1 veld 2 b -
za 18-mrt 10:30 Feyenoord O9-1 DRL JO11-1 -
za 18-mrt 10:30 Feyenoord O10-2 SC Feyenoord JO11-1 -
za 18-mrt 11:00 Excelsior R. JO9-1 SC Feyenoord JO9-1 -
za 18-mrt 12:00 Feyenoord O9-2 Spijkenisse JO9-1 -
za 18-mrt 12:00 SC Feyenoord JO7 Charlois, sv JO9-5 veld 2 b -
za 18-mrt 12:00 SC Feyenoord JO17-1 VVV-Venlo JO17-1 veld 3 -
za 18-mrt 12:00 Feyenoord O14 PSV O14 -
za 18-mrt 12:00 SC Feyenoord JO13-1 TOGB JO13-1 veld 4 -
za 18-mrt 12:00 SC Feyenoord 2 SSS 2 veld 1 -
za 18-mrt 12:30 NSVV JO17-1 SC Feyenoord JO17-2 -
za 18-mrt 13:00 FC Eindhoven JO13-1 Feyenoord O12 -
za 18-mrt 14:30 NEC/FC Oss O15 Feyenoord O15 1-veld 1 -
za 18-mrt 14:30 SC Feyenoord 1 Westlandia 1 veld 1 -
za 18-mrt 15:00 DEM JO19-1 SC Feyenoord JO19-1 -
za 18-mrt 15:00 Excelsior O15 sc Feyenoord O15 -
za 18-mrt 15:00 VVV-Venlo O19 Feyenoord O18 stadionveld -
zo 19-mrt 09:30 SC Feyenoord VE2 Maasstad Tediro VE1 veld 3 -
zo 19-mrt 10:00 Coal 6 SC Feyenoord 5 -
zo 19-mrt 11:00 SC Feyenoord 6 SCO '63 3 veld 4 -
zo 19-mrt 12:00 SC Feyenoord 2 Slikkerveer 3 veld 3 -
zo 19-mrt 13:15 GLZ Delfshaven 8 SC Feyenoord 4 -
zo 19-mrt 14:30 Coal 3 SC Feyenoord 3 -