Qurrent
Sponsor Adidas
Sponsor-Pepsi
Heineken
De Feijenoorder, Sponsor van Sportclub Feyenoord
Sponsor-IVA
Sponsor-AA
FRFC1908 Sponsor van Sportclub Feyenoord
Qurrent

// Wedstrijdprogramma

Alle uit & thuiswedstrijden van week 38 en 39

datum activiteit tijd veld/altern kleed bijzheden/scheids
di 19 sep Feyenoord O15 – VVV O15 (vs) 17:00 1 T  + T D Verhagen
di 19 sep Ajax JO16-1 – Feyenoord JO17-1 16:00
di 19 sep Excelsior O18/19 – Feyenoord O17/18 (vs) 17:30
di 19 sep Alphense Boys C2 – Feyenoord O14 (vs) 18:30
di 19 sep SC Feyenoord 2 – Zinkwegse Boys 1 (vs) 20:00 kgLOM N Jongeneel
di 19 sep Oranje Wit O19 – SC Feyenoord JO19-1 (vs) 20:00
di 19 sep Antibarbari 1 – SC Feyenoord 1 20:00 J.W.  Jung
wo 20 sep Ajax JO16-1 – Feyenoord JO17-1 16:00
wo 20 sep DCV O9 – SC Feyenoord O9-2 (vs) 18:00
wo 20 sep FEYENOORD – ADO Den Haag (beker) 20:45 stadion
za 23 sep Excelsior M JO13-1 – Feyenoord JO11-1 8:30
za 23 sep SVS JO9-1 – SC Feyenoord, JO8-2 8:30
za 23 sep Feyenoord JO10-1 – De Betrokken Spartaan JO11-1 9:00 DHZ2 T  + T
za 23 sep SC Feyenoord JO13-2 – XerxesDZB JO13-1 9:00 2
za 23 sep SC Feyenoord JO9-1 – Jodan Boys JO9-1 9:00 kg samenO8
za 23 sep SC Feyenoord, JO8-3 – LMO JO9-2 9:00 kg samenO9
za 23 sep Poortugaal JO9-1 – SC Feyenoord, JO8-1 9:45
za 23 sep Berkel MO13-2 – SC Feyenoord MO13M 9:45
za 23 sep Feyenoord JO13-1 – ADO Den Haag JO13-1 10:00 1 R.A.  van Straten
za 23 sep Feyenoord JO12-1 – Barendrecht JO13-1 10:00 DHZ1 P.J. vd Hulst
za 23 sep Jodan Boys JO11-1 – Feyenoord JO10-2 10:00
za 23 sep DCV JO15-1 – SC Feyenoord JO15M 10:00
za 23 sep Maense JO11-1 – SC Feyenoord JO11-1 10:15
za 23 sep Feyenoord JO9-1 – Vitesse JO9-1 10:30 kg samenO7
za 23 sep SC Feyenoord JO11-2 – Barendrecht JO11-2 10:30 kg
za 23 sep SC Feyenoord, JO7 – SVS JO8-2 10:30 kg samenO9
za 23 sep Roda JC JO16-1 – Feyenoord JO16-1 11:30 G.M.M.H.  Linke
za 23 sep Barendrecht 5 – SC Feyenoord 3 11:45
za 23 sep Feyenoord JO15-1 – Almere City FC JO15-1 12:00 1 T  + T
za 23 sep Feyenoord JO14-1 – PSV JO14-1 12:00 DHZ1 T  + T J.F.M.  Vd Lugt
za 23 sep SC Feyenoord JO15-1 – Spijkenisse JO15-1 12:00 2 B.  Snelderwaard
za 23 sep SC Feyenoord JO13-1 – Alexandria’66 JO13-1 12:00 3 O.  Kocak
za 23 sep NEC/FC Oss JO17-1 – Feyenoord JO17-1 12:00 M.  Huisman
za 23 sep SHO 2 – SC Feyenoord 2 12:00 N.S.  vd Wetering
za 23 sep SC Feyenoord JO19-1 – DHC JO19-1 14:00 2 G.M.  Zoutewelle
za 23 sep SC Feyenoord JO17-1 – DHC JO17-1 14:00 3 A.  Hertogs
za 23 sep SC Feyenoord JO17-2 – Slikkerveer JO17-1 14:00 kg B.  Berendsen
za 23 sep Feyenoord JO19-1 – Willem II JO19-1 14:30 1 T  + T J.M.A.  van Hal +
za 23 sep Nieuw Lekkerland 1 – SC Feyenoord 1 14:30 T.  Gommans
za 23 sep Sparta (AV) JO15-2 – SC Feyenoord JO15-2 14:30
za 23 sep VVV-Venlo JO19-1 – Feyenoord JO18-1 15:00 H.J.M.  Sluijtman
za 23 sep SC Feyenoord JO19-2 – Excelsior R. JO19-1 16:00 2 W.F.  Bijkerk
za 23 sep FEYENOORD – NAC Breda 19:45 stadion
zo 24 sep SC Feyenoord VE2 – IFC VE1 9:30 2
zo 24 sep SC Feyenoord VE1 – DRL VE1 10:00 3
zo 24 sep Slikkerveer 5 – SC Feyenoord 3 10:00
zo 24 sep Blankenburg 2 – SC Feyenoord 2 11:30
zo 24 sep GSV 1 – SC Feyenoord 4 14:00
di 26 sep FC Utrecht JO15-1 – Feyenoord JO15-1 16:30
di 26 sep RVVH O11-3 – Feyenoord O9-1 (vs) 18:00
di 26 sep RVVH O11-4 – Feyenoord O9-2 (vs) 18:00
di 26 sep SSC Napoli – Feyenoord (CL) 20:45
wo 27 sep Feyenoord O10 – VVIJ O11 (9:9, vs) 18:30 DHZ2 T  + T
wo 27 sep SC Feyenoord O17-1 – IJVV de Zwervers O17-1 (vs) 18:45 2 of kg
wo 27 sep Groote Lindt JO19-1 – SC Feyenoord JO19-2 (vs) 19:30