Qurrent
Sponsor Adidas
Sponsor-Pepsi
Heineken
De Feijenoorder, Sponsor van Sportclub Feyenoord
Sponsor-IVA
Sponsor-AA
FRFC1908 Sponsor van Sportclub Feyenoord
Qurrent

// Ben Belterman overleden

19 september 2017 - 18:17

Heden ontvingen wij het bericht dat zondag 17 september 2017 Bernardus Gerardus Johannes (Ben) Belterman is overleden in de leeftijd van 72 jaar.

Ben werd op 12-jarige leeftijd lid van onze club en doorliep de jeugdafdelingen C, B en A. Hij startte als senior in het 9e maar kwam uiteindelijk in het 3e terecht en was zelfs een enkele maal reserve in het 2e, niet onverdienstelijk dus.
Hij was tevens jeugdleider van 1979 tot 1989, en bleef actief voetballer tot zijn vijftigste.
Ben ontving in 1988 zijn zilveren speld voor het 25-jarig werkend lidmaatschap en in 2013 vierde hij tijdens de Algemene Ledenvergadering zijn gouden jubileum.

De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 25 september a.s. om 12:30 uur in de aula van crematorium Rotterdam aan de Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium.

Wij wensen zijn zoons Arno en Roy en verdere familieleden veel sterkte toe met dit verlies.