Aankomende wedstrijd:
RGPO wedstrijdprogramma
za 07-mrt 14:30 Feyenoord AV 1 Binnenmaas 1
Klik hier voor het volledige programma!
Heineken
Adidas
Sponsor-1908
Sponsor-Pepsi
Opel
Sponsor-AA
Sponsor-VLS
Sponsor-CWS
Sponsor-IVA

Afgelastingen

Er zijn momenteel geen wedstrijden afgelast.

Hoofdsponsor

Programma thuiswedstrijden » Week 10

RGPO wedstrijdprogramma
Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Info
ma 02-mrt 18:30 Jong Feyenoord/Excelsior Jong Willem II
wo 04-mrt 16:00 Feyenoord AV F3 Noordwijk F1 Oefenwedstrijd
wo 04-mrt 17:00 Feyenoord AV D2 Vitesse Delft D1 Oefenwedstrijd
wo 04-mrt 17:00 Feyenoord AV F4 AFC F3 Oefenwedstrijd
za 07-mrt 09:00 Feyenoord AV F4 Brielle F1
za 07-mrt 09:00 Feyenoord AV F6 Smitshoek F3
za 07-mrt 09:00 Feyenoord AV F5 Olympia F1
za 07-mrt 09:00 Feyenoord AV E1 Spartaan'20 E1
za 07-mrt 09:00 Feyenoord AV F3 TOGB F2
za 07-mrt 10:30 Feyenoord AV F2 Zwaluwen F1
za 07-mrt 10:30 Feyenoord AV F1 TOGB F1
za 07-mrt 10:30 Feyenoord AV E2 Blauw-Zwart E1
za 07-mrt 10:30 Feyenoord AV C2 Zuidland C1
za 07-mrt 11:00 RJO/FE Feyenoord O14 FC Utrecht O14
za 07-mrt 12:00 RJO/FE Feyenoord B1 Vitesse B1
za 07-mrt 12:00 Feyenoord AV E3 RCL E1
za 07-mrt 12:30 Feyenoord AV C1 Laakkwart. C1
za 07-mrt 13:00 Feyenoord AV B2 Kocatepe B1
za 07-mrt 14:30 Feyenoord AV 1 Binnenmaas 1
za 07-mrt 14:30 Feyenoord AV B1 Buitenveldert B1
za 07-mrt 15:00 Feyenoord AV 2 Egelant.Boys 2
zo 08-mrt 09:30 Feyenoord AV 5 CKC 8
zo 08-mrt 09:30 Feyenoord AV 4 CKC 4
zo 08-mrt 12:00 Feyenoord AV 3 TransvaliaZW 2

Programma uitwedstrijden » Week 10

RGPO wedstrijdprogramma
Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Info
wo 04-mrt 17:30 DVC E1 Feyenoord AV F5 Oefenwedstrijd
wo 04-mrt 18:30 Ajax A1 Feyenoord/Excelsior A1
wo 04-mrt 20:00 Pretoria 4 Feyenoord AV 4
za 07-mrt 10:00 NEC/FC Oss D1 RJO/FE Feyenoord D1
za 07-mrt 10:00 RVVH D1 Feyenoord AV D2
za 07-mrt 10:30 OJC Rosmalen A1 sc Feyenoord AV A1
za 07-mrt 11:00 NSVV D1 Feyenoord AV D3
za 07-mrt 11:00 RJO/PEHV PSV O12 RJO/FE Feyenoord O12
za 07-mrt 13:00 Willem II VA C1 RJO/FE Feyenoord C1
za 07-mrt 13:00 HVV D1 Feyenoord AV D1
za 07-mrt 14:30 Sparta Rotterdam O16 RJO/FE Feyenoord O16
za 07-mrt 14:30 RJO/PEHV PSV A1 Feyenoord/Excelsior A1
za 07-mrt 15:00 Zeeburgia A1 RJO/FE Feyenoord A2
zo 08-mrt 09:30 Meeuwenplaat VE2 Feyenoord AV VE2
zo 08-mrt 10:00 Excelsior R. VE1 Feyenoord AV VE1

Wij houden van die club!